Kolonie w stylu gwiezdnych wojen?

Od kilkudziesięciu lat świat Gwiezdnych Wojen podbija serca setek tysięcy osób. Teraz, każdy z nas może przenieść tą pasję, na nasze dzieci! Nadszedł czas kolonii tematycznych we wszechświecie pełnym Jedi, Sithów, droidów i wielu, wielu innych. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie atrakcje będą czekać na nasze pociechy w takim miejscu.

Niesamowita przygoda w świecie Jedi

Świat Gwiezdnych Wojen to dzieło George’a Lucasa, które podbiło świat filmowy. Wiele, zarówno młodych, jak i starszych osób, zawsze marzyło, by chociaż przez chwilę poczuć się jak prawdziwy rycerz Jedi. Umiejętność podnoszenia przedmiotów, czy wpływanie na myśli innych siłą woli to umiejętności, z których każdy chciałby móc korzystać. Pozwólmy naszym dzieciom przeżyć coś, czego nie mieliśmy możliwości doświadczyć. Z pewnością, doskonale spędzą czas i nawiążą wiele nowych znajomości.

Jakie atrakcje czekają na nasze dzieci?

Kolonie tematyczne w stylu Gwiezdnych Wojen mają wiele do zaoferowania. Na początku, nasze dzieci zostaną pełnoprawnymi padawanami i rozpoczną nauki w Akademii Jedi. Nauczą się, między innymi, jak zbudować swój własny miecz świetlny, czyli podstawową broń rycerzy Jedi. Dodatkowo, poznają tajniki mocy, na przykład, umiejętność wysokiego skakania, przy pomocy najróżniejszych trampolin. W zależności od miejsca, które wybierzemy, nasze dzieci będą miały tyle atrakcji, ile gwiazd we wszechświecie! Najciekawszym, co można znaleźć w internetowych ofertach, jest atrakcja w stylu gry fabularnej. Są to najczęściej gry terenowe, które polegają na wykonywaniu angażujących zadań i łamigłówek, by zostać Mistrzem Jedi.

Co jest zagwarantowane na takich koloniach tematycznych?

Organizatorzy kolonii tematycznych zapewniają najczęściej wyżywienie, dojazd autokarem (czasami dodatkowo płatny) oraz zakwaterowanie, opiekę pedagogiczną i medyczną. Dodatkowo, organizatorzy powinni zachować wszelką ostrożność, podczas opieki nad dziećmi. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. W tym celu zatrudnieni są dobrze wyszkoleni ratownicy oraz personel medyczny.

Na jakie ceny musimy się przygotować? Co ona obejmuje?

Kolonie tematyczne w stylu Gwiezdnych Wojen nie są bardzo drogie. Możemy znaleźć oferty w zakresie 1000-3000 złotych. Cena zależy od lokalizacji, popularności miejsca oraz ilości atrakcji i ogólnych warunków mieszkaniowych. Warto zajrzeć na ofertę Quatromondis.

Ile czasu trwają takie kolonie tematyczne?

Najczęściej, kolonie tematyczne, trwają od 7 do 14 dni. Długość zależy od organizatorów. Dodatkowo, każde kolonie są zorganizowane w turnusy. Jedna grupa odjeżdża, a później wprowadza się następna. Organizatorzy mają ręce pełne roboty. Jest to niesamowicie ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu, szczególnie podczas wakacji oraz ferii, gdy dzieci nie muszą odrabiać pracy domowej, czy uczyć się do klasówki.